Pobierz odtwarzacz Adobe Flash Player

O zespole

Skład

Repertuar historyczny

Publikacja


Kierownik Zespołu - Katarzyna Kokoszka

Choreograf - Wiesława Hazuka

Choreograf „Małych Świerczkowiaków" - Beata Hazuka-Skoropad

Choreograf "Przedszkola u Świerczkowiaków" - Aneta Krawczyk

Kierownik muzyczny - Andrzej Radzik

Chórmistrz - Marta Cichoń

Akompaniator - Jerzy Bardel

Kostiumy - Anna Bandyk

 

 

AKTUALNY SKŁAD ZPIT " ŚWIERCZKOWIACY":

1. Bandyk Daniel
2. Bartuś Dagmara
3. Biały Paweł
4. Biel-Dubiel Kinga
5. Budzik Elżbieta
6. Ciupek Marzena
7. Dąbrowski Paweł
8. Domarecki Tomasz
9. Dychtoń Dagmara
10. Fido Jolanta
11. Gancarz Andrzej
12. Gancarz Bogumiła
13. Gumułka Dariusz
14. Hanc Magdalena
15. Hanc Przemysław
16. Juchno - Bąk Zofia
17. Kawa Jacek
18. Kokoszka Aleksandra
19. Kokoszka Katarzyna
20. Kopeć Danuta
21. Kopeć Krzysztof
22. Krawczyk Aneta
23. Kumięga Damian
24. Nowak Łukasz
25. Olak Mirosław
26. Peterek Magdalena
27. Słota Bartosz
28. Słowik Edyta
29. Smagacz Monika
30. Szepielak Anna
31. Szepielak Katarzyna
32. Śledź Stanisław
33. Śledź Zbigniew
34. Wierzbicki Piotr
35. Wiśniewska Weronika

  MALI ŚWIERCZKOWIACY

GRUPA I

1.Dominika Bach
2.Anastazja Błaszkiewicz
3.Kinga Bocheńska
4.Stanisław Boduch
5.Julia Bodziony
6.Anna Bujak
7.Kinga Chorzępa
8.Dominik Cich
9.Katarzyna Czechowska
10.Kacper Czechowski
11.Wiktoria Czechowska
12.Julia Czwórnóg
13.Alicja Gacek
14.Dagmara Gromniak
15.Maria Hilgier
16.Julia Jakubiak
17.Julia Jarosz
18.Dominik Kabat
19.Martyna Kawula
20.Aleksandra Kiwior
21.Rafał Kościółek
22.Weronika Korczak
23.Maria Kubala
24.Aleksandra Kucharska
25.Jakub Kucharski
26.Gabriela Kwapniewska
27.Gracja Kwapniewska
28.Karina Kwoka
29.Katarzyna Madanowicz
30.Magdalena Migda
31.Gabriel Miłkowski
32.Sebastian Miłkowski
33.Maksymilian Mróz
34.Sandra Pasecka
35.Jan Peterek
36.Małgorzata Peterek
37.Zofia Peterek
38.Gabriela Plebanek
39.Nikola Rogala
40.Oliwia Rogala
41.Julia Skowron
42.Karol Spala
43.Joanna Sumara
44.Magdalena Sztorc
45.Karolina Wąsacz
46.Emilia Wiktor
47.Wojciech Wiktor
48.Antonina Wilk
49.Gabriela Wilk
50.Emilia Wrona
51.Kacper Żmuda


GRUPA II
1.Stefan Bandyk
2.Zofia Bandyk
3.Konrad Czwórnóg
4.Maja Duda
5.Faustyna Durasik
6.Magdalena Gąsior
7.Marta Góral
8.Piotr Górka
9.Natalia Grocholska
10.Klara Jachymczak
11.Agnieszka Jarosz
12.Wiktoria Klisiewicz
13.Dawid Kłusek
14.Oliwia Kłusek
15.Piotr Kościółek
16.Michał Kukliński
17.Wiktoria Motyka
18.Dawid Olas
19.Jakub Olas
20.Anna Oratowska
21.Julia Pajewska
22.Maciej Pichla
23.Anna Plebanek
24.Martyna Płaczek
25.Karolina Prusak
26.Julia Skowron
27.Gabriela Smagacz
28.Jagoda Słota
29.Dariusz Stasiowski
30.Aleksandra Stolarczyk
31.Anita Świąder
32.Kalina Warchoł
33.Natalia Żaba
34.Martyna Żaba


GRUPA III
1.Agnieszka Aleksander
2.Anna Baran
3.Dominik Dusza
4.Aleksandra Drobot
5.Dominika Grocholska
6.Joanna Gzyl
7.Ireneusz Iwanek
8.Jolanta Jasielec
9.Karol Kawa
10.Zuzanna Kawa
11.Miłosz Kropiowski
12.Justyna Kuczek
13.Rafał Kukliński
14.Mikołaj Legieć
15.Marcin Patyk
16.Aleksandra Ptak
17.Luisa Secchi
18.Gabriela Słota
19.Jakub Sojat
20.Mateusz Stawarz
21.Sebastian Włudyka
22.Daria Wołek

 

KAPELA

AKTUALNY SKŁAD:

  1. BARAN Małgorzata ( vla )
  2. WAŻNY-POCIASK Joanna ( fl )
  3. KAWA Tadeusz ( tr )
  4. KRAWCZYK Krzysztof ( cb )
  5. KWAPNIEWSKI Józef ( vlc )
  6. KWAPNIEWSKI Walenty ( viol I )
  7. SOBOŃ Janusz ( cl )
  8. PARTYKA Józef ( acc, tb )
  9. STREJCZEK Władysław ( viol I )
  10. TYRKA Maciej ( wiol II )



ARCHIWALNY SKŁAD KAPELI:

  1. CHODUR Marian ( tr )
  2. DERUS Henryk ( fl )
  3. GĄSAWSKI Józef ( acc )
  4. GŁOWACKI Stanisław ( tr , acc )
  5. HOJDA Wiktor ( cb )
  6. KOKOSZKA Władysław ( cl )
  7. KOTLARZ Józef ( viol )
  8. KORTA Ryszard ( cl )
  9. KRÓL Kazimierz ( cl )
  10. KUZARA Roman ( cb )
  11. MARSZAŁEK Jan ( tr )
  12. PIWOWARCZYK Jan ( cl )
  13. SITKO Eugeniusz ( acc )
  14. SMOLIŃSKI Wacław ( tr )
  15. SUŁKOWSKA Halina ( fl )
  16. SOCHA Barbara ( fl )
  17. SUCH Andrzej ( cb )
  18. STASICZAK Tadeusz ( vla )
  19. SZARWARK Maria ( fl )
  20. WIŚNIEWSKI Adolf ( vla )
  21. WOJDYŁO Edward ( cl )
  22. WÓJCICKA Katarzyna ( fl )
  23. JARMUŁA Andrzej (fl)